| Ganish365 a întrebat:

Buna TPU.Ma confrunt cu o problema destul de mare de 2 ani de zile.Nu ma stiu descurca in societate.Am 17 ani,si din pacate m-am mutat din orasul meu natal,si nu-mi vine sa ma despart de el. Cateodata mai merg acolo pentru a iesi cu prietenii la un suc,sau la concerte,dar cum parintii mei,sunt in celalalt oras,eu stau cu bunica mea,care este,cum se spune "sucita", din punct de vedere moral.Am 17 ani,si imi place sa petrec pana tarziu,din pacate, bunicii mele ii displace total acest lucru.Ai mei ma ameninta ca nu o sa mai pot merge in acel oras, daca ma comport obraznic cu ea.Imi vine sa uit de tot de acel oras, si ma simt chiar groaznic.Ce as putea sa fac?
Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Din pacate trebuie sa te adaptezi cat mai repede si sa incerci sa asculti si de bunica. Alta solutie nu exista