| robi205 a întrebat:

Se poate folosi netul de pe telefonul mobil pe laptop. Cum? Si ce am nevoie pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| St_Tedy_1974 a răspuns:

Daca ai android, atunci te duci in setari, wireless si retea, si apoi cauti partajare conexiune internet, vezi setarile, pui un nume dupa plac si o parola dupa asta il activezi, activezi wi-fi pe laptop si te conectezi cu parola aleasa de tine la numele identic cu cel ales de tine pe laptop si gata!

1 răspuns:
| Metin2RoBestWarBoss a răspuns:

Daca ai wi-fi merge (te conectezi la cont) daca nu nu merge imi pare rau Funda? (o sa fie prima ) happy