| lovemyname a întrebat:

Tata are o tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0 8GB cu sim cu internet oriunde...iar eu am un iPad 2 32GB Wifi

El mi-a spus daca vreau sa ii dau iPad-ul meu pe Samsung...mi-ar plăcea doar ca are internet oriunde pe cartela

Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri hd, muzica, internet si poze.

Dau funda pentru cel mai bun răspuns!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Parca ai mai pus odata intrebarea.
Pentru internet, atat merita. In rest, ipad este mai bine optimizat in jocuri, iar calitatea audio este mai buna (la ipad).

| madastar18 a răspuns:

Salut, daca va intelegeti bine, iar daca tine iti trebuie tableta cu net oriunde pentru un youtube.multiplayer, facebook, eu zic ca se merita sa dai IPad pe Samsung.