| lovemyname a întrebat:

Tata are o tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0 8GB cu sim cu internet oriunde...iar eu am un iPad 2 32GB Wifi
El mi-a spus daca vreau sa ii dau iPad-ul meu pe Samsung...mi-ar plăcea doar ca are internet oriunde pe cartela
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri hd, muzica, internet si poze.
Dau funda pentru cel mai bun răspuns!
Multumesc!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu merita. Adica merita, sau nu, decizi tu, insa eu consider ca nu se merita.
PEntru 3g, pierzi foarte mult. Pierzi o tableta cu o constructie solida, un sistem de operare foarte bine optimizat, jocuri si aplicatii optimizate. Practic, pierzi tot ce are ipad=ul in plus peste tab, doar pentru 3g. Iar tab-ul peste ipad nu e cu nimic mai bun.

| PickUp a răspuns:

Salut!
Serios?:O
Nici nu se merita... Ipad este ff bun iar Samsung e pe naiba.
Bafta!
Funda?big grin

| adybutterfly a răspuns:

Esti nebun? sa dai un ipad pe o drigla de aia? baiete, ce ruleaza pe ipad ( jocurile din app store) nu ai sa le poti instala pe Samsung, deoarece ipad e iOS iar drigla aia e android. iar punctul cel mai sensibil este bateria care tine 9-10 ore pe langa 2 ale driglei, du-te si te spala pe fata, nu stiu da cu aspiratorul pe creier, serios ai innebunit!
ps si eu am ipad 2 dar nu il voi schimba cat voi trai...

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Amandoua sunt bune pentru ceea ce vrei tu, doar ca Samsung-ul ruland android, are mai multe jocuri gratis, adica free fata de ipad...succes

| patriiiii89 a răspuns:

Nuu sa nu faci asa ceva! Pastreaza ce ai, e mai bine asa.