| lovemyname a întrebat:

Tata si-a comparat de la Orange o tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0
Lui nu ii place si daca vreau sa facem schimb, eu am un IPad 2 32GB
Lui ii trebuie Mai mult pentru ca are ecranul Mai mare
Ce ziceti sa fac schimbul?
Mie imi place tableta Samsung
Ce spune-ti?

Răspuns Câştigător
| vld98 a răspuns:

Da.Chiar daca are ecranul mai mic merita schimbul.Cel putin din punctul meu de vedere.Android e mai prietenos, multe (chiar foarte multe) apliactii sunt gratuite in android market (daca la asta vrei sa folosesti tableta). Softul in general arata mai bine si te obisnuiesti repede (situatia mea). Acum ramane la decizia ta. Funda?big grin

1 răspuns:
| 123456_9946 a răspuns:

Eu as zice sa faci schimb doar este Samsung