| lovemyname a întrebat:

Tata are o tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0 cu sim cu internet oriunde...iar eu am un iPad 2 32GB Wifi
El mi-a spus daca vreau sa ii dau iPad-ul meu pe Samsung...mi-ar plăcea doar ca are internet oriunde pe cartela
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri hd,muzica, internet si poze.
Dau funda pentru cel mai bun răspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Ia Samsung-ul, deși iPad-ul e o tabletă mai bună din punctul meu de vedere. Ai internet oriunde, ăsta e un avantaj, când pe iPad ai doar Wifi. Dar dacă memoria iPad-ului tău e mai mare, atunci păstrează iPad-ul. Depinde mult alegerea ta și de caracteristicile pe care le are fiecare în parte. Poți face HotSpot cu telefonul sau cu laptopul dacă ai nevoie de tabletă când ești pe drum. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut, tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0 este foarta buna o are un prieten deci poti face schimb

| Ionutzu_6007 a răspuns:

Si care anume ar fi intrebarea aici?laughing