| Acaikus a întrebat:

Un laptop al unei prietene are o mica problema... Il deschide apoi dupa max 10 minute se inchide. Eu am presupus ca nu are cooler si ii da prea multe comenzi sa proceseze si de aceea s-ar inchide asa repede. Nu stiu sigur daca e din cauza ca se supraincalzeste sau din cauza virusilor. Este destul de bunicel si nu cred ca ar face asa doar din cauza ca ii dai prea multe comenzi, plus ca nu face chiar asa multe... intra doar pe facebook si mai deschide 2-3 taburi, + stat pe skype. Stiti cumva care e problema?

2 răspunsuri:
| andrewdica9 a răspuns:

Procesorul nu poate duce aplicatiile execuate pe memoria ram

| imDany a răspuns:

Are procesorul prea mic si ramul prea mare in comparatie cu procesorul