| FlyingSoul a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca este vreun program cu care sa schimb extensia unui fisier, dar fisierul sa indeplieasca aceeasi functie pentru care a fost creat. De exemplu am un fisier cu extensia.epx si vreau sa il transform cu eztensia sa zicem. jam dar sa indeplineasca aceeasi functie in programul din care face parte. Sper ca ati inteles. Multumiri anticipate. Funda la raspunsul care m-a ajutat cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| raidxp a răspuns:

Atunci modifica codul sursa al acelui soft, desi ceea ce vrei tu pare absurd

3 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

Nu ai nevoie de soft ca sa schimbi extensia, eventual sa convertesti, dar nu inteleg cum sa mai indeplineasca aceleeasi functii cant tu ii schimbi extensia,
Extensia o vezi modificand Folder options>view debifezi hide extensions for know.

| FlyingSoul explică (pentru raidxp):

Asta stiam, dar daca schimbi extensia fisierul ar putea deveni nefolosibil. Eu vreau un soft care sa sa schimbe extensia dar fisierul sa ramana folosibil.

| FlyingSoul explică (pentru raidxp):

Pare o problema mult prea grea pentru ca sa fie rezolvata de mine fara un tutorial. Iti multumesc ca m-ai ajutat.

| raidxp a răspuns (pentru FlyingSoul):

Atunci modifica codul sursa al acelui soft, desi ceea ce vrei tu pare absurd