| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar un laptop si nu prea ma pricep la specificatii. Imi trebuie ceva in zona de jos de preturi, pe la 2000 de lei, un laptop de facultate, adica trebuie sa navighez repede pe net, sa fac proeicte, sa pot sa vad un film la calitate buna.....si cam atat. Gamingul nu ma pasioneaza. Astept sfaturi happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.entershopcomputers.ro/......720qm.html Are placa video dedicata. Daca-i inlocuiesti HDD-ul cu un SSD va zbura. Ulterior cred ca se mai pot adauga 4 Gb.