| Christian333 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger.
Daca intru normal imi spune ca nu e buna parola si imi ingheata calculatorul pentru cateva minute, daca intru in Compatibility Xp sp 2 Merge sa intru dar nu pot trimite nimic, nu pot folosi microfonul si nici camera.
Lam reinstalat cde vreo 6-7 ori pana acum deci nu asta e raspunsul.
Folosesc Yahoo Messenger 10.0.0.1267-us si Windows 7 Ultimate.
Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

1. Windows 7 nu e bun de nimic (vorbesc din experienta)
2. Windows 7 are doar cateva avantaje! cum ar fi: ( viteza de download mai mare, Claritate mai mare, Nu mai trebuie sa bagi tu cd'urile de sunet, placa
3. Sfatu meu este urmatorul Instaleazati Windows xp si lasa 7'
4. Iar cat despre domnu yahoo mesenger 9/10 sa nu aud laughing Plin de virusi o O
5. 8 E mult mult mai bun fara erori aiurea si etc acu depinde si cat de bun ai tu pc`ulhappy
eu iti recomand schimbare d windows bagi un xp dupa bagi yahoo 8 daca mai ai probleme baga un antivirus bun + un firewall si esti OK

| rain a răspuns:

1.) Uninstall Yahoo Messenger
2.) Instaleaza manual Flash Player - link: http://www.adobe.com/support/flashplayer/
3.) Instaleaza iarasi Yahoo Messenger.

-

In caz ca nu functioneaza, dupa ce instalezi ultima oara Yahoo Messenger, instaleaza Flash Player (fara uninstall la YM).

Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine me poate ajuta sa imi spuna de ce nu ma lasa messenger-ul sa intru imi spune ca e sistemul mai nou ce sa fac?