| viermele a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema cu un driver la un webcam ce nu il gasesc, l-am cautat daca zice cineva sa-l caut pe google de nu mai stiu eu! Este vorba despre UMAX astrapix pc210 si este un webcam, intr-adevar mai vechi dar din lipsa l-as folosi pe asta pentru un interviu on-line ....cam atat, va multumesc anticipat daca se rezolva cumva misterul asta.happy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu ai cautat suficient, mai cauta! Vezi ca nu sunt drivere decat pentru XP. Daca ai alt sistem de operare (7 sau 8), posibil sa nu-ti mearga.

| viermele explică (pentru K0sti):

Da intr-adevar, l-am download l-am instalat si da o eroare imediat dupa install : Windows found software for your device but encountered an error attempting to instal it ( ii multumesc lui softseritcom pentru link ) multumesc si tie K0sti

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Incearca sa cauti driver-ul cu programul asta http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe

| softservitcom a răspuns:

UMAX AstraPix PC210 Digital Camera Driver click pe link http://bit.ly/1qgNA14

| viermele explică (pentru softservitcom):

Multumesc si tie!

| K0sti a răspuns (pentru viermele):

Nu ai pentru ce!

| softservitcom a răspuns (pentru viermele):

Cu placere!