| AresLusitani a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema: de cateva zile am instalat cyanogen mod 9 (am un LG OPTIMUS 2X ) si de o vreme nu mai merge camera... pot doar sa fac poze dar nu pot sa filmez... am descarcat tot felul de aplicatii (camere video) de pe google app va rog sa ma ajutati nu ot duce telefonul in service ca am mai fost cu el odata si au s ca nu stiu cum se face Funda pentru cel mai bun rasp. Multumesc

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Sfatul batranesc e sa il resestezi la setarile din fabrica dupa ce ai copiat de pe el tot ce iti mai trebuie: contacte, numere, sms-uri, muzica, poze, filme, documente etc.

Aici ai un link pentru reset la setarile din fabrica:
http://www.hard-reset.com/lg-optimus-2x-p990-hard-reset.html

dar ai grija ca faci resetul pe riscul tau, s-ar putea sa nu se mai aprinda :)