| FuNN a întrebat:

Salutare tuturor,am si eu o intrebare:
-Daca fac un stick USB bootabil-adica pun windows pe el,pe acesta va mai merge sa pun melodii, poze etc?
Adica cand il duc in masina sa pot sa ascult muzica, cand il bag in PC sa imi apara si pozele..etc. sau doar daca il bootez numai si numai windowsu va trebui sa stea pe el?

Răspuns Câştigător
| Maj3stic89 a răspuns:

Binenteles deci ai pus windowsul pe el dupa ce ti-ai facut treaba il formatezi in fat32 dupa care poti pune ce vrei pe el.

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Cu windowsul bootabil pe el se poate pune si melodii daca spatiul permite.

| relian a răspuns:

Adica daca pe linga acel windows sa mai pui poze, melodii etc asta ai vrut de fapt sa stii, sa ai si windows si melodii si poze si cemai vrei pe acel stick in acelasi timp.Nu stiu daca se poate.Dar poti incerca. Dupa oricum il formatezi si il poti folosi normal.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Da, in principiu poti sa mai pui si orice altceva pe el in timp ce ai windows bootabil, dar preferabil NU