| LaurFlorin a întrebat:

Salutare tuturor!
Am si eu o problema cand deschid task manager nu imi mai apare bara lui adica sa ma uit cate resurse consuma programele sau pur si simplu sa il inchid din x,
uitati-va la poza [IMG]http://i.imgur.com/wS2Qzwa.png[/IMG]
Va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine ca nu am habar ce s-a intamplat cu el inainte mergea!

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Dai End Task si inchizi programul respectiv.
Da un restart la calculator.
Daca nu-si revine poate ai umblat pe la setari pe undeva.

| LaurFlorin explică (pentru alinaalin955):

Nu m-ai inteles nu ma refer la programele alea doua ma refer la task manager uite aici unul normal
1-[IMG]http://i.imgur.com/yBCWfie.gif[/IMG]
si privestel pe al meu care este dereglat [IMG]http://i.imgur.com/eHEUBnT.png[/IMG]
Ma refer la aspectul task manager-ului

| alinaalin955 a răspuns (pentru LaurFlorin):

Dupa cum am spus, poate ai facut ceva setari, sau este o eroare de la altceva, nu neaparat un virus.
Daca nu-si revine, si mai ai alte erori va trebui sa reinstalezi sistemul de operare.

| LaurFlorin explică (pentru alinaalin955):

Multumesc frumos alinaalin955 pentru ca ti-ai batut capul ca sa ma ajuti dar in final am gasit rezolvarea problemei
"""Managerul de activități are două vizualizări diferite. Pentru a accesa vizualizarea care include meniuri și file, faceți dublu clic pe chenarul ferestrei Manager de activități. Pentru a comuta înapoi la vizualizarea fără meniuri și file, faceți dublu clic oriunde în chenarul care delimitează filele.""" laughing era asa de simplu