| SyL3nT a întrebat:

Salutare tuturor!
Deci am mozila firefox si cand dau " neu tab" imi apare delta search ziceti-mi si mie cum sa dau la setari sau ce trebuie sa fac sa-mi apara toate filele alea la gramada!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Foloseste utilitara asta http://thisisudax.org/downloads/JRT.exe ca sa cureti calculatorul de tot felul de porcarii de toolbar-uri

Răspuns utilizator avertizat
| al3xander a răspuns (pentru SyL3nT):

Pentru nimic, asta e cea mai buna utilitara de scapat de porcarii. ma bucur ca am fost de ajutor, numai bine!

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca nu reusesti cum a precizat baieti cautama pe ID: itsoft_2011

| adyionut a răspuns:

Acea cum le zici tu sunt de fapt tulbar si ele se instaleaza odata cu alte aplicati care le descarci de pe net.le stergi daca intri la control planet si la desistalari.si acolo ce scrie tulbar stergi

| AnneღU a răspuns (pentru adyionut):

Control panel * si dezinstalari tongue