| oviicr a întrebat:

Salutare tuturor!
Intrebarea mea este :
Pot sa achiztionez un smart box sau black box, ceva de genul care ma poate ajuta sa vizionez canale românești doar cu ajutorul internetului, fără antena.
Precizez ca ma aflu in afara romaniei.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Vizionarea programelor romanesti dinafara tarii este complicata (mai alest prin intremediu internetului).

Televiziunile si site-urile care emit programele folosesc un sistem de identificare a VPN-ului. Astfel, numai persoane din Romania pot viziona. Poti folosi un VPN changer, dar coasta bani.