| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!
Scriu aici în speranța că mă veți ajuta...
Tocmai ieri am instalat Windows 7 Home Premium, n-am avut timp să termin tot (Programele necesare) iar astăzi am reluat ce mi-a rămas, am avut nevoie să vorbesc destul de urgent pe Skype iar la executarea sa (după logare) computerul s-a restartat neașteptat.
Imaginea, ce apare când se restartează:
http://img834.imageshack.us/img834/5701/20110821222305.j pg
Am reîncercat să-l pornesc după aprinderea windows-ului, dar eșec :|.

P. S: Am observat că acest lucru se petrece la programele cu cerințe mai mari.
(Când am avut Windows 7 Ultimate, computerul n-a avut nimic, se comporta adecvat DAR între timp a început să facă și el probleme, acesta este motivul pentru care l-am schimbat!)

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Hey!
Mulțam la toți pentru ajutor, fără voi nu reușeam.
Am să mă gândesc serios cui îi dau fundita raised eyebrows