| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Unitatea mea centrala face un mic bip cand apas pe shift sau cand apas de 5 ori una dupa alta de ce? Cum as putea rezolva aceasta problema? multumesc pentru ajutor. Dau si fundita daca mi-ati fost de mare ajutor!

Răspuns Câştigător
| clofu a răspuns:

De stickyKeys se pare ca nu ai auzit. Ok, apasa de 5 ori pe shift pana iti apare o fereastra. Dai click pe settings si la stickykeys -->settings-->rubrica options-->debifezi a doua varianta.Si gata! Bafta

1 răspuns:
| Aenoenienanonim a răspuns:

Deci fii atent... apesi repede pe shift, si o sa ti se deschida o fereastra, si dezactivezi de acolo ce scrie... nu mai sunt sigur ce scrie pentru ca nu mai imi apare aia de mult