| Buddddddddddha a întrebat:

Vreau sa conectez laptopul la tv prin miracast (cred ca doar asa se poate wireless) si nu am smart tv. Nu stiu insa ce dispozitiv sa cumpar. Am auzit de Chromecast, dar nu stiu cum se procedeaza mai exact. Am BlackBerry, nu Android pe telefon si Win 10 pe laptop. Poate cineva sa-mi explice cum e cu tehnologia asta? Este noua pentru mine...‎

1 răspuns:
| Niku19 a răspuns:

Cauta pe YouTube Videotutorial.ro. Acest canal are cateva tutorial cu chromecast.O sa ai nevoie de Gogle Chrome pe PC. Funda daca te-am ajutat