| TrueSilvester a întrebat:

Salutare, vreau sa invat hacking si nu stiu de unde sa incep, ce trebuie sa invat prima data? Puteti sa-mi recomandati si niste resurse?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata programare, invata retelistica, invata despre cum functioneaza sistemele de operare si cand capeti cativa ani de experienta in domeniile astea ai sa iti dai seama ce e si cu hackingul.

| Balalau95 a răspuns:

1. invata engleza
0. daca pui asa o intrebare aici, cu raspuns de rahat evident, atunci chiar nu te duce mintea, iar ca hackar asa e principalul atu, SA TE DUCA MINTEA, si hai sa iti demonstrez, ai intrebat de unde sa incepi...
FFS PE GOOGLE AI INCERCAT?!?
https://www.google.com/search?q=how+to+hack

| Batmanel a răspuns:

Nu mai exista asa ceva la nivelul care era. Daca vrei sa te duci spre domeniul ala, trebuie sa incepi sa studiezi programarea pentru minimul de inceput.