| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! Dupa ce mi-am reformatat pc-ul am vrut sa iau de pe net office 2010 si dupa ce l-am descarcat ceva n-a mers la el. Acum daca vreau sa-l sterg din C imi scrie ca aplicatia ruleaza undeva, cica. Daca dau dezinstalare din Control Panel imi scrie ca nu se poate duce la sfarsit stergerea. Ce as putea face sa sterg programul?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iunix a răspuns:

Folosește programul iobit unlocker www.iobit.com/en/iobit-unlocker.php

| AlexandrusiMihai a răspuns:

Ai dat restart la PC? Daca da poti sa-l stergi daca nu dai restart si apoi te lasa ca nu o sa mai ruleze nicaieri