| raduu13 a întrebat:

Salutări si salutare, eu am un Samsung galaxy a7 2018, iar un prieten de-al meu un Samsung galaxy a8 2018, nici unul dintre noi nu au primit update la Samsung experience 10, însă un alt prieten cu a8 2018 a primit, cum s-a ajuns la situația asta? Ar fi trebuit sa primim si noi update.

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu exista Samsung Experience 10 lol big grin
Banuiesc ca vrei sa zici OneUI.
Tu trebuie sa ai rabdare.Iti dai seama ca nu pot trimite un update tuturor telefoanelor in aceeasi secunda

| raduu13 explică (pentru Bogdan70001):

OneUI-ul nu e aceeasi chestie cu Samsung exp 10?
Peste tot aud asta si am crezut ca e aceeasi chestie?‍♂️

| Bogdan70001 a răspuns (pentru raduu13):

Nu!
OneUI nu este un codename pentru SamsungExperience10.Este ca o noua era happy Nu se stie daca va fi si un OneUI 2.0 sau din astea'

Oricum Samsung a mai facut asta de multe ori.Inainte de Samsung Experience a fost TouchWiz