| SiiramX a întrebat:

Salutari TPU. Am un pc mai vechi nu asta e problema, problema e ca am facut anumite update la piese asta insemnand : procesor dual de 2, 7 Ghz 4Mb cache bunicel fata de ce am avut, placa de baza schimbata am luat un astock model 2013, rami 4 gb, placa video speciala de jocuri 1gb pe 256 bit. Intrebarea mea e urmatoarea se misca pc-ul in cea mai mare reluare posibila mai ales pe net am schimbat toate windowsurile de la xp la 10, ce sa ii fac sa rezolv problema. Am uitat sa specific am instalat toate driver corect imi da dureri de cap.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Astock? Placa video speciala de jocuri? Lol, mah. Zi omule exact ce spanacuri ti-ai luat si, mai ales, cum zicea colegul - ce sursa ai.

| Radu284 a răspuns:

Sursa? Face fata la noile componente?
Daca crezi ca nu e de la sursa, mai joaca-te prin setup. Schimba ceasul la memorie, da-l mai mic, schimba pe la CPU setarile, etc.