| alintudorache1995 a întrebat:

Salutari,vin si eu cu prima mea intrebare si sper sa aiba si un raspuns.As vrea sa stiu daca se poate extrage windowsul de pe alt pc si sa il instalez pe altul,iar daca se poate cum pot face asta.
Sa fiu mai explicit, am un laptop cu windows 7 ultimate pe el instalat la un service, acum vreau sa stiu daca il pot pune pe alt dvd sa il fac bootabil.
Rog veniti cu raspunsuri clare
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Cel mai bine iti cauti pe net un windows 7 butabil care sa il instalezi fara probleme!

1 răspuns:
| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns:

Nu se poate doar daca ai windows-ul pe cd. daca vrei sa ai toate programele jocurile etc pe laptop cumparati un hardisck de 1terra si copiazale