| Sibiescu_Ionut_1993 a întrebat:

Salutate prieteni!
Se da:
-Allview x1 xtreme mini
-Sistem audio Gxt 38
-Xperia m4 aqua
Intrbarea este daca conectez sistemul audio pe slotul de casti la unul din telefoane si de pe celalalt sa redau muzica prin bluetooth oare merge?
Gen sa folosesc un telefon pe post de boxa portabila bluetooth dar el sa redea pe slotul de casti in sistem.Este posibil?
Deoarece vreau sa stau pe telefon fara sa mai am cabluri in el atunci cand ascult muzica!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| emytzwwww a răspuns:

Deci, hai sa lamurim. Avem, de exemplu Allview x1 conectat la sistemul audio. Xperia ramane pe dinafara. Tu vrei ca cu Xperia sa redai muzic prin bluetooth la acelasi sistem audio, sau cum? Nu am inteles prea bine.

| Sibiescu_Ionut_1993 explică (pentru emytzwwww):

Daca Allview e conectat la sistemul audio eu sa folosesc acest ansamblu (Allview+Sistem) precum un sistem audio bluetooth.
Sa folosesc Allview precum un receptor audio bluetooth.Este posibil?