| adelayda a întrebat:

Saluut! deci m.am cam bagat intr-un rahatel...aseara nu mai stiu pe ce am apasat la yahoo mesenger si acum imi apar doar statusurile celor pe care ii am in lista....cum sa fac sa apara cum aparea inainte,, HEEELP, dau >funda:si tot ce reti voibatting eyelashes(si scuzati categoria)tongue

Răspuns Câştigător
| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Ppoi cand intri in mes vezi ca trebuie sa dai la contact dar nu sus acolo langa add si lana contact o sa iti apara o sageata si dai clik pe acea si o sa vezi ca chiar prima zice show ofline contacts si dai clik si atunci o sa ti se rezolve problema nu stiu daca ti.am expliact prea bine dar sper sa te ajute

| adelayda explică (pentru FlOrEnTyNnNa):

Merci mult:*:*

| FlOrEnTyNnNa a răspuns (pentru adelayda):

Nu ai pentru ce auzi imi dai si mie id tau dar privat bine doar daaca vrei