| Kissmeagain a întrebat:

Saluuut happy
Ieri i-am instalat windowsul,insa nu pot sa downloadez nici un program, cu nici un browser...
Cum sa remediez problema?

7 răspunsuri:
| PCassist a răspuns:

Driverul de la placa de retea e instalat?

| Kissmeagain explică (pentru PCassist):

Da...este instalat

| PCassist a răspuns (pentru Kissmeagain):

Deci internetul iti merge dar nu poti downloada nimic? Iti da vreo eroare? da mai multe detalii

| Kissmeagain explică (pentru PCassist):

Nu...nu imida nici o eroare. Decat dupa un timp imi zice ca download-ul nu poate fi finalizat...

| PCassist a răspuns (pentru Kissmeagain):

Ce antivirus ai? Poate le blocheaza antivirusul...

| Kissmeagain explică (pentru PCassist):

Nu e de la antivir...

| ClaudiuDovletiu a răspuns:

Poate ai gresit la instalarea Windowsului.Eu zic ca cel mai bine sa il reinstalezi pentru ca nu are de ce sa nu iti mearga sa downloadezi cu niciun browser