| Carefully_Look_1998 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu calculatorul cand incerc sa downloadez un program de exemplu Adobe sau browser se opreste la 99%
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Deschizi Internet Explorer, Tools> Internet Options> Advanced> Reset, bifezi Delete all> Apply, Advanced settings> Ok.
De asemenea șterge cookies, history și cache de la fiecare browser.
Vezi dacă-ți merge de aici www.ninite.com/chrome/.

| Caaaaalin a răspuns:

Ce browser folosesti? Daca e Opera e logic... du-te la un prieten si pune pe un stick un alt browser.