| Blackheartt a întrebat:

De ce nu merge aces link la mine? www.ironju2.com am instalat si windowsul multora le merg dar mie nu:((fuda celui care are o explicatie sau ma ajuta sa remediez problema va mutumesc:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Si te rog daca raspunzi foloseste @numele meu sau PM ca sa-ti raspund repede!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar cand dai clik pe el ce se intampla? Trebuie sa-ti dea o eroare ceva!

| Blackheartt explică:

Nu se intampla nimic se incarca si nu arata nimic ramane pagina alaba

| Blackheartt explică:

Pagina ramane alba nu se intampla nimic

| Blackheartt explică:

Folosesc google chrome

| daniel_2936 a răspuns:

Si la mine la fel este