| Skett a întrebat:

Salve,

Va rog frumos sa ma ajutati. Consider ca TPU este ultimul refugiu unde pot gasi raspunsul la aceasta intrebare. Am un iPhone 4S si am o dilema in privinta acestuia. Cand vreau sa sun pe cineva nu merge si trebuie sa il resetez. Peste noapte da esec SIM. PS: sunt pe Orange PayPal. ce ar trebui sa fac? daca binevoiti puteti sa imi spuneti si pe adresa mea de meesenger. sketttalk@ymail.com Multumesc mult

4 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Cred ca e bug de iOS. Sigur ai 5.0.1. Incearca sa cauti pe forum la idevice.ro un raspuns. Acolo sigur gasesti solutia.

| Skett explică (pentru AlexCrb):

Da am ios 5.0.1 sa ma mut inapoi la 5?

| AlexCrb a răspuns (pentru Skett):

Daca poti, ar fi bine. Totusi, incearca sa ceri sfaturi pe idevice.ro. Este destul de complicata procedura. Nici nu stiu daca se poate face downgrade. Poate un restore o poate rezolva. Intreaba pe forumul ala, baietii de acolo se ocupa cu problemele in domeniu.

| Skett explică (pentru AlexCrb):

Baietii de acolo sunt natarai nu au zis nimica folositor