| anonim_4396 a întrebat:

Sambata merg sa-mi cumpar imprimanta, vreau ceva bun, cu tus color, xerox... dar nu prea ma pricep la imprimante... Ce imi recomandati? Care sunt mai bune? Ce functii au? Care sunt preturile?

5 răspunsuri:
| rafy a răspuns:

Hp sunt cele mai bune

| matchpoint a răspuns:

Iti recomand o imprimanta cu laser. Sunt foarte performante si rapide, HP, LEXMark, Samsung. Depinde de banii de care dispui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand sa fie cu laser, te scuteste de multe probleme pe langa faptul ca sunt imprimante de andurata nu trebuie sa iti faci probleme ca se usuca tusul. Firmele care sunt vazut cel mai bine ar fi Xerox(desi nu se prea omoara pentru consumatorii de rand)
Si HP. Pentru un pret avatajos cel mai bine iti cauti o imprimanta care crezi ca ofera ce ai tu nevoie si apoi o cauti la magazinele online. Acestea avand preturi mult mai accesibile si aduse la zi decat cele cu vitrina sau cu electrocasnice.

| mrproffesor a răspuns:

Canon

| LOLopss22 a răspuns:

Cele mai bune sunt HP. cartusurile ei sunt reincarcabile (nu ca la Canon sau altele).eu am HP deskjet d1460 (model destul de vechi) dar e super ok.e de mai multi ani.(daca vrei iti poti lua una mai performanta dar aceasta este la un pret bun)