| D3I3 a întrebat:

Samsung A5, S5 sau J5?

Nu vreau să-mi cumpăr vreun telefon de acest gen, pur și simplu eu cu sora mea ne contrazicem în privința care e mai bun ^.^

2 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Salut, cu siguranta cel din categoria S. De la Samsung sunt o multime de modele de telefoane, dar cele mai bune sunt cele din seria S (ex. S3, S4, S5, S6, S7), (dar nu ma refer la variantele 'mini', adica S5 mini, variantele cu 'mini' incep destul de repede sa dea erori...). S5 este cel mai stabil din punct de vedere al softului din el si functioneaza destul de mult timp la performanta foarte buna.

| Kiwibibilă a răspuns:

S5 normal.