| HasekiHurremSultan2 a întrebat:

Samsung Galaxy S 3 sau Iphone4?

Păreri pro şi contra.
Dau fundă celui mai convingător răspuns.

8 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca te intereseaza un telefon mai performant atunci iti recomand sa iti cumperi S3-ul.

Vad ca il gasesti la un pret promotional doar astazi. Uite: http://bit.ly/17lRBs2

| TwiSt1997 a răspuns:

Daca vrei performanta iei clar S3, dar daca nu te deranjeaza ecranul mic si specificatiile modeste iei iphone 4.Sau macar ia-ti iphone 4s...

| maxb a răspuns:

IPhone 4 e vechi.S3 are touchsreen-ul mult mai bun fata de iPhone 4.

Răspuns utilizator avertizat
| rezervatro a răspuns:

In primul rand, S3-ul e mult mai performant pentru ca e aparut in mai 2012. Iphone 4 e aparut si scos pe piata undeva pe la mijlocul lui 2010 sau cam asa. Deci multe chestii noi au aparut, iar iphone 4 nu le are...e putin depasit. Am eu S3 si iti spun ca e un telefon excelent. chiar mega excelent. daca vrei jocuri filme, sa te uiti la ceva online, dispui de un ecran mult mai mare. Chiar daca i4 are retina display cred ca pot sa spun ca e un pic depasit fata de S3. Chiar daca pretul e ceva mai mare la un S3, eu zic ca merita. chiar i4 e foarte scump si din pacate si-a mentinut pretul destul de mare mult timp, deci e neavantajos de a cumpara unul. Intr-adevar, i4 e ceva mai elegant. Il poti pune frumos pe un birou- arata ca o bijuterie. Dar ca performanta, cred ca un S3 il depaseste pe i4. Daca nu ma insel, i4 a fost lansat cu iOS 4(sistemul de operare la iPhone) eu la S3 am android 4.1 sau chiar 4.2...e mult mai bine cu android zic eu, si mai accesibil. Folosind sistemul android, intrii pe magazin play si-ti iei ce aplicatie sau jocuri vrei, te distrezi de numa..si multe dintre ele sunt gratuite. parerea mea. deci ca o concluzie, iti recomand un Samsung galaxy s3. Corespunde cel mai bine raportului calitate-pret. happy sper sa-ti fi fost de folos! happy

| marius822 a răspuns:

Un S3 e mult mai bun decat un iphone4...
s3-ul are displeiul mai mare, cu mai multe calitati si mai rezistent in timp ce iphone4 e mai slab la aceste categorii...