| Alex11221122 a întrebat:

Sarbatori Fericite TPU, As vrea sa stiu cum aflu ce placa video pot sa imi cumpar la pc-ul meu! Va rog repede! Sunt Disperat, nu am ce sa mai joc!

Răspuns Câştigător
| RazvanelStefanel a răspuns:

Poti sa iei nividia geforce 610 modelul si este de 1 gb este foarte buna apropo placile nividia nu incalzesc foarte tare calculatorul sau leptopula nu-ti lua ati radeon alea iti incalzesc calculatorul poti sa-ti iei doar daca iti pui un cooler extern pentru laptop dar la calculator o sa cedeze

| Alex11221122 explică (pentru RazvanelStefanel):

Am calculator. Cam la ce pret ajunge?

| RazvanelStefanel a răspuns (pentru Alex11221122):

3 milioane 4 2.5 depinde cu un ventilator cu 2

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta el cu niște informații: http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Cauta sa fie o placa nVIDIA geforce de la Asus.

| taken a răspuns:

Daca duce sursa :
http://www.emag.ro/......EWMNKBBBM/

| EdiT a răspuns:

Degeaba îți cumperi o placă video de nșpee mii de euro și vei avea un fps maxim de 45, din cauza bottlenecking-ului cauzat de procesor. Dă-ne date despre restul componentelor.

| Alex11221122 explică:

2 gb ram
3, 2 ghz pentium 4 ht
hdd 80 gb