| MasterSpirit a întrebat:

Saut,am o boxa portabila,bateria mi se pare ca e de Nokia thinking,dar rezista foarte putin,tine doar o ora,doua,bateria e li-on si am inteles ca bateriile acestea nu se formateaza, dar cum pot face bateria sa tina mai mult? Sau din ce cauza rezista asa putin? big grin

4 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Incearca sa o formatezi cateva ore.

| LTAA a răspuns:

Nu este cumva un Orion OPR-003? Am si eu acest model.
Nu m-am plans de baterie deoarece boxele se aud bine, in afara faptului ca se aude mono, doar de la un singur difuzor (in loc de doua).

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Domnule,,LTAA'' permite-mi sa te contrazic si eu am o boxa portabila orion cum ai si tu dar mie mi se aude ambele difuzoare laughing)))))

Răspuns utilizator avertizat