| fifty a întrebat:

Scriam o imagine cu wind 7 pe un DVD dar deodata s-a blocat pc-ul si am dat anulat totul dar dvd-ul a ramas acolo am incercat sa-i dau un restart nu a mers daca ii dau click dreapta pe iconita de la dvd si eject se blocheaza
iar despre gaura "secreta" nu pot pentru ca este astupata de o masca a pc-ului iar ca sa o desfac, pierd garantia vreun sfat cineva?

PS: Calculatorul meu este un AMILO DESKTOP PA 3415

http://www.netgear.gi/acatalog/fampa3415.jpg

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

happy Salut. In primul rand nu pierzi garantia daca dai jos acel BayCover(plus ca este glisant, se deschide foarte usor...ca o usitza), si cred ca asta e singura varianta...defectul e HardWare, din soft NU ai ce sa ii faci. Bafta, Costi!