| alexandrutza12345678 a întrebat:

Scuze categoria nu imi mai merge id de mes adica imi scriu id si parola corect si nu imi intra in lista nu stiu dc imi puteti spune voi ce sa fac

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Sa iti schimbi parola.

| alexandrutza12345678 explică (pentru MiruD):

pai asta ii si idea ca nu pot sa o schimb ca nu pot intra id lista

| MiruD a răspuns (pentru alexandrutza12345678):

Pai nu. Dai la "mi-am uitat parola" si ti se va deschide o pagina de net si acolo poti reseta parola cu intrebarile secrete care le ai la id. Sau cu vreun e-mail alternativ sau cu un numar de telefon.