| capsuna16 a întrebat:

De ce nu pot intra pe facebook pe telefon? Imi spune ca gresesc parola, dar nu am cum sa o gresesc, o scriu corect.

3 răspunsuri:
| AnneღU a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ai scris parola cu litere mici atunci cand trebuia litere mari sau invers? Pe telefon nu e ca pe PC unde ai " Capslock "hee hee

| capsuna16 explică (pentru AnneღU):

Da, am telefonul setat sa scrie cu litere mici

| AnneღU a răspuns (pentru capsuna16):

Prima litera dintr-un cuvant mereu incepe cu majuscula, din cate stiu eu. Deci fii atenta ..De exemplu bifeaza casuta in care spune sa iti afiseze parola atunci cand o scrii ca sa fii sigura ca nu o gresestiwinking