| dana323 a întrebat:

Se ia in considerare si diurna? in vazut meu Lucrez pe tir in Europa am 60 de eur pe zi diurna si salariul minim pe Tara, as vrea sa fac rata pentru cateva electrocasnice in valoare de... sa zicem 2500 eur se poate sau nu? Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se ia in considerare doar salariul, diurna nu intra in salariu.
Ca sa afli problema cu ratele va trebui sa intrebi la magazin sau sa te uiti pe site-ul oficial al magazinului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, poti sa obtii 2500euro la un credit de nevoie persoanele cu salariul minim pe vreo 3 ani...