| morosanu55 a întrebat:

Se incarca greu videoclipurile de pe Youtube, nu mai vb pe alte site uri cu filme. Am descarcat Adobe flash, placa video drivere, am sters istoricul, cookie..., viteza download test bate la 36-41 mbps, upload 30-32. Am un har de 1t si este gol 70 %. Pc este de 1an, a mers struna, ram 6 gb, windows nu mi-a facut figuri. Nu mai stiu ce sa fac...Cer ajutor

8 răspunsuri:
| morosanu55 explică:

Am defragmentat pc...

| mudokins78 a răspuns:

Ce Browser folosesti maica?

| morosanu55 explică (pentru mudokins78):

Chrome si firefox

| mudokins78 a răspuns (pentru morosanu55):

De cand se comporta asa?

| morosanu55 explică (pentru mudokins78):

5 zile

| mudokins78 a răspuns (pentru morosanu55):

Apesi pe steguletul cu windows din tastatura sau cu mouse-ul in stanga jos, ..scri-Recovery,si al trei-lea meniu zice-Restore your computer to an earlier time/dai clic pe el si restaurezi laptopul/pc-ul cu mai mult de 5 zile inapoi!(in meniul cu restore point) gata!
Succes!

| morosanu55 explică (pentru mudokins78):

Cand schimb de pe Youtube-prosport-google-olx-TPU-Facebook-vremea... timpii de raspuns sunt foarte scurti, se misca foarte bine, numai cand dau pe un video se incarca greu, merge cu intreruperi, tot arata in stanga sus ca se incarca...numai daca downloadez pot viziona un video de peste 20 de minute fara intreruperi