| Emy1111 a întrebat:

Se merita acesta placa pentru jocuri Sapphire Vapor-X AMD Radeon HD7770 GHZ Edition 1GB GDDR5, PCI-E, DVI-I - DVI-D, HDMI, DP OC si vreau sa stiu daca rezista pe o sursa de 450 W. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Da merita...iar, sursa incearca sa vezi cu una de 500W...dar si acea de 450W ii buna.Pace!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In teorie cam merge, chiar daca ai o sursa de 450w la 50 lei. Dar in practica, recomand sa schimbi sursa cu una cu o electronica mai performanta.

| BoggyP a răspuns:

Exact de asta am eu.e super buna..merg toate jocurile de pana acum la maxim! am o sursa de 500 dar merge si pe 450 garantat, am testat eu..ca am 2 pcuri.happydaca mai vrei inf desp ea iti mai spun

| Emy1111 explică (pentru BoggyP):

Daca ai putea sa-mi dai mai multe detalii adic cum se comporta ce gomot face in full load din astea mersi

| BoggyP a răspuns (pentru Emy1111):

Pai nu face zgomot decat daca dai ventilatorul la 100%..atat.si se compora super bine... driver la zii sa ai si totul e perfect