| TheBoyFromVeniceBeach a întrebat:

Se merita sa cumpar un iphone 4g cu 300 euro de la niste hoti? Am auzit ca nu au aceeasi calitate ca originalele. happy

6 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frt periculos. daca politia afla pica pe tine nici decum pe acei hoti..si dupa parerea mea oricum nu prea se merita

| Deedee_Diana_1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o prietena care a patit asa in Italia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deedee_Diana_1991):

Naspa pentru ea

| Deedee_Diana_1991 a răspuns:

Este periculos sa cumper iphonul de la hoti... are gprs si te poti trezi cu politia acasa

| Roxy07 a răspuns:

NU mai achizitionati un iPhone 4 din de la cineva, Orange deoarece in eventualitatea descoperirii unei probleme a terminalului iti va fi mai usor sa il duci in service la Orange decat daca il cumperi de la cineva nu il poti trimite nicaieri. Daca acesta este si hot... normal ca nu este original + POTI SA AI PRobleme si cu politia. mare grija! :*