| Peazip a întrebat:

Merge pus windows xp pe Nokia c5_03. Si daca da vreau si linkul de unde sa il iau. Dau funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| crmr a răspuns:

Nu pe Nokia merge doar sistemul de operare dat de ei daca vrei windows cumpara-ti tableta cu sistem de operare windows 8 big grin

1 răspuns:
| paulpaul25 a răspuns:

Nu merge, windows xp,din cate stiu eu nu este pentru nici un telefon, pentru telefoane exista windows mobile, dar nu il recomand si oricum nu merge pe Nokia! Singurul sistem de operare de pe Nokia, care functioneaza asa cum trebuie este Symbian-ul. Daca tot vrei, poti cauta pe internet o tema de windows, pentru telefonul tau. Incearca pe www.mobile9.com sau www.zedge.com