| gardianuf a întrebat:

Se merita sa dau un iphone 3gs pe un laptop Asus x54h:
procesor i3, 4gb ram, placa video 2gb, win7 ultimate licentiat, camera de 5mpx, hdd 750

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cine te-a pacalit cu configuratia asta pe X54H? Seria asta are placa video integrata si nu una dedicata de 2 GB dupa cum spui! Vezi daca mai are o serie dupa X54H! Daca are SX168D,e bun laptopul. poti sa faci change! Daca e alta, mentioneaza care este.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| gardianuf explică (pentru neluL):

Ii exact laptopul asta : http://www.emag.ro/......EQLCNBBBM/
Mi sa nu fie o pacaleala

| neluL a răspuns (pentru gardianuf):

Si unde scrie in linkul tau Asus X54H? Acolo e alt model de Asus si nici asta nu are placa video dedicata ....in fine, poti sa faci schimbul, e bun si asta.

| gardianuf explică (pentru neluL):

Http://www.emag.ro/......ERMZDBBBM/ am gresit link ul oricum s ar merita nu?

| neluL a răspuns (pentru gardianuf):

DA se merita! costa in jur de 18-19 milioane nou.

| Me2 a răspuns (pentru gardianuf):

Normal ca se merita, eu nici nu as mai intreba, daca laptopul e in stare buna si nu e zgariat tot, merita din plin

| DyaNa1337 a răspuns:

Da se merita, iphone 3gs e un jaf de telefon, pe cand laptopul acela e f performant

| vlad89c a răspuns:

laughing Deci tu sa dai un iphone 3gs ruginit pe un laptop Asus cu caracteristicile de mai jos?
In primul rand, diferenta este si de 2000 de lei intre cele 2, laptopul este foarte performant.
Mai bine te intalnesti cu cel care da laptopul, sa nu fie ceva pacaleala, sa nu fie distrus.
Normal ca merita, faci un profit de aproximativ 2000 de lei!