| Ioana_Iona_1999 a întrebat:

Se poate baga CD in led smart Samsung 40eh5450? Stiu ca pot sa bag USB dar vreau sa vad un film din ala de la BBC si nu gasesc niciun orificiu pentru CD. Vreo metoda sa-l vad pe televizor?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pui filmul pe un stick USB si apoi stick-ul la TV.Mai poti viziona pe TV cu cablu HDMI din placa video(daca exista) in TV dupa ce ai descarcat (daca vrei) filmul in PC/laptop de pe unitatea optica.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se baga CD in smart.Copiaza filmul pe un stick apoi baga-l in tv.