| anonim_4396 a întrebat:

Se poate juca gta 5 pe un procesor "Intel pentium cpu g840 2.80ghz"? Am cumparat gta 5 pentru pc si am toate componentele chiar mai bune decat cere jocul dar merge sacadat. La procesoare nu ma pricep. Credeti ca el e vinovat? Astept un raspuns. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai pe draq toate componentele mai bune... la ce rezolutie joci? http://www.systemrequirementslab.com/......o-v/12455/

| XbrObaCK a răspuns:

Sa-mi spui te rog cati ram ai si daca ai placa video incorporabila!

| nospacebar a răspuns (pentru XbrObaCK):

4 gb DDR3 si un nVIDIA geforce 650 de 2 gb