| AnonimFaraPereche a întrebat:

Se poate pe messenger sa nu mai le apara altora cand m-am conectat ultima data?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu incerc laughing
Se pare ca nu exista. Sunt smecheri astia de la Facebook.

| LPCTSTR a răspuns:

Da, se poate dezactiva optiunea "Availability" ce poate fi observata imediat ce intri in meniul cu setari ale Messengerului. Pentru a-l acesa, apasa pe imaginea ta de profil in coltul din dreapta sus.
Insa, asa cum te atentioneaza si aplicatia, daca dezactivezi aceasta optiune, nici tu nu vei fi capabil de a vedea cand s-au conectat ultima oara prietenii tai sau daca sunt activi.

| AnonimFaraPereche explică (pentru LPCTSTR):

Am dezactivat acea optiune dar tot nu merge, nu este ceea ce ma refer. Asa nu ma vad online dar tot le arata oamenilor cand am fost conectat ultima data-acum 2-3 minute etc.

| LPCTSTR a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Probabil un bug.
Nici la mine nu functioneaza.
Deci presupun ca nu se poate.

| Ciubotaru_Cezar_Paul_1970 a răspuns:

Da se poate! Funda?