| terminator_7004 a întrebat:

Si cum ar trebui sa incarc un iphone 4? Adica sa-l las pana la 1% si sa-l incarc pana la 100% sau pot sa-l incarc daca e la 43% pana la 80% adica asa pe la mijloc, sau nu trebuie oprita incarcarea?

2 răspunsuri:
| Strumf a răspuns:

Ha? Ce vrei sa spui. Il incarci normal. De la cat vrei tu pana la cat vrei. Nu are importanta. Acolo iti arata cata baterie ai.

| PhoenixSuns a răspuns:

E de recomandat sa il incarci de la baterie 3% sau mai mic. Daca il incarci prea des de la mijloc sau de la 80% sa zicem, s-ar putea sa zapacesti bateria.