| TataArka a întrebat:

Site-ul Atxcomputer este fals? Nu ma intereseaza alte site-uri vreau sa știu dacă este fals sau nu

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Pai hai sa vedem :
- Site-ul are numarul de telefon la vedere
- Produsele si preturile par ok.
- Foloseste SSL
- Raport de transparenta google : Nu s-au gasit probleme
- Creat pe 1.10. 2007
- Hostat de Cloudflare in Iasi, Romania. Internet Provider : Netserv General Consult Srl
- 3 modificari importante la site ( nume/title/descriere) in decurs de 2 ani.
- Nicio problema gasita de virus total.
- Putine cookie-uri stocate, singurele de urmarire sunt de la Google si Facebook.
- 0 reclame pe site
- Au pana si program de afiliere, ceea ce nu am vazut sau auzit niciodata la un site de phishing.

Site-ul pare ok si nu exista motiv clar pentru care sa te ingrijorezi. Personal as avea incredere sa comand de pe el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PainTech):

Mama omule da chiar te pricepi mersi fain frt

1 răspuns: