| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mai are cineva Sony xperia M? sunteti multumiti de telefon?

5 răspunsuri:
| Fcdb_Andrei_1997 a răspuns:

Nu este un deloc.Iti zic sa nu il iei

| Fcdb_Andrei_1997 a răspuns:

Nu are android. Te pisi pe el.

| RB26DETT a răspuns (pentru Fcdb_Andrei_1997):

Esti sigur ca ti-ai luat un Sony xperia M? eu am unul de ceva timp si are android, este un telefon mid range dar totusi merg toate jocurile pe el tongue

| REDwolf1616 a răspuns:

Nu e adevarat. Este un etlefon foarte bun! Chiar ieri mi am cumparat.

| RB26DETT a răspuns (pentru REDwolf1616):

Salut, daca vrei sa stii cate ceva despre acel telefon da-mi mesaj, te ajut sa il descoperi mai repede si mai usorwinking